SISTEMATSKI PREGLED 8. D – torek, 19. decembra

Zbor učencev:

• Fantje – ob 8.15 pred Cankarjevim spomenikom pri šoli (ob 8.30 morate biti v ZD)
  • Dekleta – ob 8.20 odidejo v učilnico B304
FANTJE DEKLETA
8.20 – v spremstvu Elisse Tawitian odidejo do ZD – s pregledom začnejo ob 8.30.

1. uro jih spremlja Elissa Tawitian
  2. uro jih spremlja Miha Brodnik
  3. uro jih spremlja Andreja Plevnik (med to uro se vrnejo v šolo na delavnice v A103b)
  4. in 5. uro imajo delavnice na temo odraščanja in oživljanja, ki jih vodi Andreja Jurca iz Zdravstvenega doma Vrhnika; spremlja jih Maruša Žagar (4. uro v A103b) in Mici Kavčič (5. uro v A103b)
8.30 –  delavnice na temo odraščanja vodi Andreja Jurca iz Zdravstvenega doma Vrhnika

1. uro spremljevalec Urban Nagode (v B304)
  2. uro spremljevalec Mojca Sluga (v B304)
  3. uro spremljevalec Mateja Mohar (v A103b) – med to uro odidejo v ZD na pregled
  4. uro učenke spremlja Špela Krvina
  5. Spremlja jih Leja J. Habič (5. uro)

Učenci morajo s seboj imeti ZDRAVSTVENE IZKAZNICE.

Fantje bodo dobili malico za s seboj, torej morajo imeti s seboj vrečko ali embalažo za shranjevanje.

Izbirni predmeti se izvajajo po urniku. Prav tako imajo učenci 8.d preduro pouk slovenščine.