SISTEMATSKI PREGLED 8. B – sreda, 14. oktobra

• Fantje – ob 8.20 pred Cankarjevim spomenikom pri šoli
  • Dekleta – ob 8.22 odidejo v matično učilnico B209b
FANTJE DEKLETA
8.35 – v spremstvu Jane Bizjak Bradeško odidejo do vhoda v šolski dispanzer, kjer počakajo na medicinsko sestro.

1. uro jih spremlja Jana Bizjak Bradeško
  2. uro jih spremlja Jana Bizjak Bradeško
  3. uro jih spremlja Tjaša Žnidaršič
  4. in 5. uro imajo v matični učilnici B209b delavnice na temo oživljanja, ki jih vodi Veronika Kožman Tratnik iz Zdravstvenega doma Vrhnika; spremlja jih Katarina Petek (4. uro) in Dijana Ćorković* (5. uro)

* fantje in dekleta so do začetka 5. ure že na šoli

8.30 – cca 11.00 delavnice na temo odraščanja vodi Veronika Kožman Tratnik iz Zdravstvenega doma Vrhnika

1. uro spremljevalec Tina Teraž
  2. uro spremljevalec Katarina Petek
  3. uro spremljevalec Sonja Rihar
  4. in 5. uro imajo v matični učilnici B209b delavnice na temo oživljanja, ki jih vodi Veronika Kožman Tratnik iz Zdravstvenega doma Vrhnika; spremlja jih Primož Susman (4. uro) in Dijana Ćorković* (5. uro)

* fantje in dekleta so do začetka 5. ure že na šoli

Učenci morajo s seboj imeti ZDRAVSTVENE IZKAZNICE IN MASKO.

Malica – dekleta jo pojedo pred odhodom v Zdravstveni dom, fante čaka v učilnici, ko pridejo iz Zdravstvenega doma.

Izbirni predmeti potekajo po urniku.