ZIMSKI ŠPORTNI DAN – sreda, 20. 3. 2024

• Zbor: 6.15
  • Odhod: 6.30
  • Prihod: do 17.00
  • Trajanje aktivnosti: 5 ur (9.00 – 14.00)
  • Strošek udeležbe: 16€ (smučarska karta) + avtobusni prevoz: cca 10€
  • Učenci pridejo oblečeni v smučarska oblačila (tudi hlače), smučarske čevlje, očala in čelado pa prinesejo v torbi.
  • Učenci potrebujejo: manjši nahrbtnik za malico, embalažo za šolsko malico in pijačo (vodo, čaj), smučarske rokavice, očala, čelado, rezervno perilo, sončno kremo. Ker bo dan dolg, je priporočljiva še dodatna malica, prigrizek  in dovolj tekočine – vode.
  • Vsi udeleženci smučanja bodo imeli šolsko kosilo odjavljeno.

POHOD – BLED, OJSTRICA – 611m visok osamelec

• Zbor: 7.20
  • Odhod: 7.30
  • Strošek udeležbe: avtobusni prevoz: cca 8,5€
  • Učenci bodo opravili pohod ob blejskem jezeru in se povzpeli do Ojstrice.  Učenci potrebujejo: nahrbtnik, embalažo za šolsko malico in bidon z vodo, prigrizek, primerna oblačila in pohodna obutev, rokavice, dežnik ali anorak, rezervna oblačila.
  • POZOR: NUJNA  je USTREZNA OBUTEV (pohodni čevlji, nepremočljiva športna obutev, rezervne nogavice). Ne pozabite tudi na sončno kremo za obraz, ter primerna in večplastna oblačila, saj bodo zjutraj temperature zelo nizke.
  • Vsi udeleženci pohoda bodo lahko imeli šolsko kosilo.

DRSANJE – BLED

• Zbor: 7.20
  • Odhod: 7.30
  • Prihod: 12.30
  • Strošek udeležbe: 3€ (vstopnina) + avtobusni prevoz: cca 8,5€ +  4€ izposoja drsalk (za izposojo naj imajo seboj točen znesek).
  • Obvezna oprema: rokavice in čelada!!!
  • Učenci potrebujejo: embalažo za šolsko malico in bidon. Priporočena nepremočljiva oblačila ali rezervna oblačila, rezervne nogavice.

FITNES – B. J. VRHNIKA

• Zbor: 8.20
  • Odhod: 8.30
  • Strošek udeležbe: 9€ vstopnina
  • Učenci potrebujejo: embalažo za šolsko malico in bidon z vodo. Obvezna je športna oprema, čista športna obutev, sicer vstop v dvorano ne bo dovoljen in brisača.
  • Vsi udeleženci bodo lahko imeli šolsko kosilo.

POHOD – OKOLICA VRHNIKE (smer Drenov grič)

• Zbor: 8.50
  • Odhod: 9.00
  • Prihod: 12.00
  • Strošek udeležbe: brezplačno
  • Učenci potrebujejo: embalažo za šolsko malico in bidon z vodo, nahrbtnik, primerno pohodno obutev, športno oblačilo, dežnik ali anorak.

POMEMBNO ZA VSE!

• Učenci morajo dosledno upoštevati navodila učiteljev spremljevalcev in izvajalcev dejavnosti.
  • Športni dan je obvezen, v primeru, da do odhoda avtobusa odsotnost ni opravičena, zaračunamo prevoz.

Organizator: Mateja Šraj Miklič