OBVESTILO ZA ODHOD V DUGO UVALO – 2024

• Odhod: ponedeljek, 17. 6. 2024, ob 6.30 izpred šole na Lošci 1.
    • Avtobusi bodo nared za natovarjanje od 6.15 dalje. Prosim, da pakiranje na avtobuse prepustite učiteljem in voznikom avtobusov. Prosim, ne vstopajte na avtobuse.
  • Prihod na Vrhniko bo v petek, 21. 6. 2024, predvidoma okoli 19.00 ure.
    • Prihod bo odvisen od vremena in razmer na cesti. Natančno uro prihoda bomo objavili na šolski spletni strani.
  • Malica: za malico prvi dan oz. za pot poskrbite sami; menimo, da bo dovolj 1 sendvič in 2−3 plastenke vode. Plastenke podpišite, prazne učenci shranijo. Prosim vas, da otrokom s sabo ne dajete sladkarij in slanih prigrizkov.
  • Slabost: če je otroku na avtobusu slabo, naj zaužije tableto proti slabosti uro pred odhodom avtobusa; po uri in pol vožnje bomo imeli postanek, še prej je postanek na meji.

• Kaj vse potrebujejo otroci s sabo, najdete TUKAJ

Prvi dan začnemo s kopanjem, zato naj imajo otroci že pripravljen nahrbtnik s potrebščinami za na plažo (2 x kopalke, brisača, sončna krema, pokrivalo, voda). Priporočam, da imajo kopalke že oblečene pod oblačili. V sobe se bomo vselili šele po kosilu.

Dokumente (osebno izkaznico ali potni list in kartico zdravstvenega zavarovanja za tujino) oddajte razredničarkam predno gre otrok na avtobus. Pred odhodom preverite veljavnost osebnih dokumentov.

Naslov:

• HOTEL DUGA UVALA,
  • Duga Uvala 1
  • Ime in priimek otroka, razred
  • 52 208 Krnica, Hrvatska

Telefon: 070 186 688 (SAMO ZA NUJNE PRIMERE)

Najbolj priporočamo e-naslov: na mbrod@11sola.si lahko pošiljate elektronsko pošto. Sporočilo bomo natisnili in ga izročili učencu.

Mobilni telefoni, vrednejši predmeti (elektronske naprave, nakit …) naj ostanejo doma.

Prvo informacijo o prihodu v Dugo Uvalo lahko preberete tudi na šolski spletni strani.

Miha Brodnik

Vodja ŠVN OŠ Ivana Cankarja Vrhnika