V petek, 19. 1. 2018, bomo za učence 7.-9. razreda organizirali zimski športni dan. Vse informacije najdete v spodnji okrožnici.

M. Brodnik

Smučanje in deskanje V KRANJSKI GORI

• ZBOR pred šolo: ob 6.50                         ODHOD: ob 7.00
  • POVRATEK pred šolo: do 16.30
  • CENA: 11€ smučarska karta in okvirno10€ prevoz

Vsi učenci smučarji morate imeti s seboj nahrbtnik z malico in napitkom!

Ne pozabite na primerna oblačila, zlasti kapo, rokavice, čelado – obvezna, smučarska očala!

Obvezno preglejte smuči, vezi in smučarske čevlje!

VOZAČI poskrbite za prevoz domov!

Učenci smučarji nimate kosila! Šolsko malico boste imeli s seboj!

TEK NA SMUČEH (RATEČE)

• ZBOR pred šolo: ob 6.50                          ODHOD: ob 7.00
  • POVRATEK pred šolo: do 16.30
  • Cena: 15 € izposoja opreme in okvirno 10 € za prevoz

Primerno se oblecite – ne pozabite na kapo in rokavice (tanke). Oblecite se v več slojih. Priporočam tanjšo bundo ali vetrovko in spodaj več slojev oblačil. Za rezervo imate lahko tudi debelo budno. Priporočam, da imate s seboj  rezervna oblačila. Šolsko malico bomo imeli s seboj, s seboj imejte tudi še kakšen svoj prigrizek in napitek! Učenci tekači nimate kosila!

Drsanje NA BLEDU

• ZBOR  pred šolo: ob 10.45                       ODHOD: ob 11.15
  • POVRATEK pred šolo: do 15.30
  • CENA: 3€ in okvirno 8,5 € za prevoz

Šolsko malico boste pojedli pred šolo pred odhodom na avtobus. Učenci, drsalci nimate kosila!

DENAR ZA IZPOSOJO DRSALK – 4€ MORATE IMETI S SEBOJ, IMEJTE TOČEN ZNESEK!!

Predvsem se primerno oblecite, ne pozabite na kapo in rokavice!

BUS 1 BUS 2 BUS 3
7. A, 7. C, 7. D in 8. A 8. B, 8. C, 8. D in 7. B 9. A, 9. B, 9. C in 9. D

RAFTANJE in krplanje

• ZBOR pred šolo: ob 7.00                          ODHOD: ob 7.15
  • POVRATEK pred šolo: do 15.00
  • CENA: 10 € sankanje in okvirno 12 € za prevoz

Organizator nam bo priskrbel vso potrebno opremo. svojih sani ali bobov ne potrebujete. Primerno se oblecite in obujte. Priporočam smučarski kombinezon. Ne pozabite na kapo in rokavice. Priporočam, da imate s sabo rezervna oblačila. Predvsem pazite na varnost, da ne bo prišlo do nepotrebnih poškodb.

Dosledno upoštevajte navodila učiteljev in drugih spremljevalcev.

Učenci, greste na raft nimate kosila! Šolsko malico boste imeli s seboj.

FITNES / PLES / ZUMBA v B.J.- ju

• ZBOR pred šolo: ob 8.35                          ODHOD: ob 8.40
  • POVRATEK pred šolo: do 13.00
  • CENA: vstopnina 6€

Športna oprema je OBVEZNA!!! Tisti, ki ne boste imeli športne opreme (čista obutev, primerna oblačila), vam vstop v dvorane ne bo dovoljen. Dejavnost boste morali vseeno plačati. S seboj morate imeti še rezervno majico in brisačo. Razdeljeni boste v manjše skupine. Dosledno upoštevajte navodila inštruktorjev.

PLEZANJE V VERDU

• ZBOR pred šolo: ob 8.30                          ODHOD: ob 8.40
  • POVRATEK pred šolo: do 12.30
  • CENA: vstopnina 5€

Športna oprema je OBVEZNA!!! Tisti, ki ne boste imeli športne opreme ( primerna oblačila), vam sodelovanje ne bo dovoljeno. Dejavnost boste morali vseeno plačati. Dosledno upoštevajte navodila. Šolsko malico boste imeli s seboj!

POHOD NA PLANINO

• ZBOR pred šolo: ob 8.25  ODHOD: ob 8.30
  • POVRATEK pred šolo: do 13.00
  • BREZPLAČNO

Primerno se oblecite – ne pozabite na kapo in rokavice in ustrezno obutev – planinski čevlji oz. nepremočljivi, nedrseči športni čevlji!!!

VELJA ZA VSE

Okrožnico si lahko ogledate na oglasnih deskah. Avtobusi bodo označeni, poiščite svoj avtobus, oddajte opremo, nahrbtnik in se mirno napotite na avtobus. Ne pozabite, da ste učenci O.Š. Ivana Cankarja, ki velja, kar se tiče obnašanja na avtobusu, za dokaj vzorno.

Pomembno! Z vašo prijavo na športni dan ste si rezervirali sedež na avtobusu. Vedite, da vam bomo v primeru vaše odsotnosti zaračunali prevoz, če ne bodo starši vaš izostanek sporočili v šolo, najkasneje v četrtek. Uporaba telefonov ni dovoljena!

Na športnem dnevu dosledno upoštevajte navodila organizatorja in učiteljev spremljevalcev. Predvsem pazite na varnost, da ne bo prišlo do nepotrebnih poškodb!