Na šoli je kar nekaj učenk ki bi lahko igrale na šolskih tekmovanjih, vendar je vsako leto problem s treningi. Če ni treningov, ni tekmovanj. Malo kdaj verjamejo tem besedam.

Starejši učenci so se prebili do 1/4 finala državnega prvenstva (lansko leto 1/2 finale). Nikakor se pa ne da znebiti vtisu, da od kar nekateri trenirajo v Ljubljani, ne uspe preboj v finale, pa to kljub temu da so to učenci z nadpovprečnim nogometnim znanjem. Martin Ristov (Bravo), Luka Pajnkihar (Olimpija) in Jan Zalar (Bravo) so med najboljšimi slovenskimi igralci v svoji generaciji. Starejši učenci so nastopali tudi na močnem turnirju 8. šol in zmagali. Luko Pajnkiharja so prepoznali kot najboljšega igralca.

Mlajši učenci, ki so sicer zelo perspektivni in širokega znanja, po dolgih letih niso področni prvaki. Osvojili so drugo mesto, imajo pa veliko možnosti za državno finale čez dve leti v starejši kategoriji.

NEKAJ SLIK SI LAHKO POGLEDATE POD Več: