V ponedeljek, 19. 8. 2019, se prične poletni angleški tabor. Tukaj je nekaj navodil, da bo vse potekalo brez težav:

1. Otroci naj se zberejo pred šolo (pred vhodom v zaklonišče) ob 8.25 in počakajo, da ji učitelji poimensko pokličejo v skupine. Pričetek ob 8.30 in konec ob 16.00.
2. V primeru lepega vremena lahko hodijo otroci po šoli v čistih poletnih obuvalih.
3. V primeru slabega vremena morajo s sabo prinesti copate in vrečko, v katero bodo spravili čevlje.
4. Otroci bodo najprej razdeljeni po starosti. Točne skupine bodo določili Angleži po predhodnem testiranju prvega dne. Otroci bodo dobili vse v šoli: pisala, zvezke itd., skratka ves material. Ničesar ni potrebno kupovati. Mogoče bi bilo dobro, da vsak prinese 3 jogurtove lončke za likovne dejavnosti, ker v šoli otroci dobijo med malico litrske jogurte in zato lončkov nimamo.
4. Otroci naj zjutraj jedo zajtrk, ker bodo v šoli dobili prvi obrok šele ob 12.00, ko bo za njih organizirano šolsko kosilo. Ker ga pripravlja šolska kuhinja, ni vključeno v ceno tabora in se ga naknadno plača s položnico, ki jo boste dobili septembra. Dodatno malico naj otroci prinesejo s seboj.
5. Če bo vaš otrok zaradi kakršnegakoli razloga odhajal s tabora prej, mora prinesti vaše pisno obvestilo, da ne bo prihajalo do nesporazumov.