Zakaj Rok Skvarča? Že na področnem prvenstvu (16.5. v Postojni) je tekel izjemen čas na 300 m in z zmago, ter naslovom področnega prvaka, potrdil kandidaturo za naslov državnega prvaka (Žalec, 7. 6.), v tej izjemno konkurenčni atletski disciplini.

Rok atletiko trenira že skoraj celo osnovno šolo, bil že državni prvak v skoku v višino, v zadnjih letih pa se je prelevil v zelo hitrega tekača. Slovenski šolski rekord je verjetno preveč oddaljen? Področni atletski prvaki so še: Alič Neža (daljina, UVRSTITEV V FINALE DP), Mihorko Nina (višina), Božič Eva (60m, UVRSTITEV V FINALE DP) in obe štafeti 4x100m (učenke in učenci, učenke so se UVRSTILE V FINALE DP). Bravo vsem, ki ste nastopali na področnem atletskem tekmovanju! Pod “več” je ogromno fotografij.