GLOW IN THE DARK – PLES 9.D

Ta petek, 15.12. 2017, bo šolski ples. Upamo, da se ga vsi veselite, saj bo fenomenalen. Imeli bomo kokice, piškote, pijačo, glowsticke, srečelov in poslikavo obraza, ki se bo svetila v temi. To pa še ni vse. Lahko si boste ogledali pravo čarovniško predstavo in se pomerili v bowling turnirju. Najboljši trije bodo prejeli  nagrade. Glasba bo super. Sprejemali pa bomo tudi glasbene želje. Ta ples je zelo pomemben tudi za osmošolce, saj bodo lahko dobili prve točke za ključ. Tisti razred, ki bo prišel v največjem številu, bo dobil že prvo točko. Na ples pa morate nujno priti vsi, saj bo vzdušje super in tudi tema GLOW IN THE DARK bo nekaj novega in zabavnega. Našega plesa zares nočete zamuditi!