Jutri, v četrtek, 26. januarja  2017, bodo imeli učenci drugih razredov  zimski športni dan – sankanje. Otroci pridejo v šolo kot običajno, s seboj naj prinesejo sanke, lopatke, … za dričanje.

Učenci naj bodo primerno oblečeni in obuti (kombinezon ali bunda s smučarskimi hlačami, rokavice in kapa so obvezne). S seboj naj imajo nahrbtnik z  rezervnimi oblačili (bunda, hlače, nogavice, pulover, čevlje …), da se bodo preoblekli v suha oblačila, ker bodo mokri in prepoteni ter copate. Malico bodo dobili v šoli, na sankališču pa tudi čaj.

Nazaj pred šolo se bomo vrnili do 12.25 ure. Vožnje domov, kosilo in podaljšano bivanje bo urejeno kot običajno.

Stroške prevoza boste poravnali po položnici skupaj z malico.

Lep pozdrav,

Vrhnika, 25. 1. 2017                                                           razredničarke drugih razredov