V četrtek, 21. 1. 2016, bo na naši šoli (Lošca 1) od 14. ure dalje potekalo področno Cankarjevo tekmovanje. 176 tekmovalcov s svojimi mentorji  iz širše ljubljanske okolice bo prišlo na našo šolo do 13.30, verjetno pa že malo prej.

Sprejem tekmovalcev in mentorjev bo potekal v spodnji avli pri glavnem vhodu, krajša slovesnost in nagovor pa v zgornji avli od 13.15 do 13.45.

Organizacija dela na šoli bo nekoliko spremenjena:

• Učence 4. in 5. razredov razredničarke med 5. šolsko uro (okrog 12.30) odpeljejo na kosilo, nato pa jih kot običajno (ob 13.00) v učilnicah prevzamejo učiteljice OPB-ja, ki jih ali odpeljejo ven ali pa poskrbijo, da so v času sprejema (13. 15-13.45) v učilnicah in sploh ne prihajajo na hodnik.
  • IP Italijanščina pri Mateji Zupančič ostane nespremenjen.
  • Učenci PS imajo pouk normalno. Po 5. uri odidejo na kosilo in takoj domov. Vse aktivnosti po 5. šolski uri (IP, PU, DDP …) v novem delu šole Izvajal se bo le IP v telovadnici. Ti učenci gredo na kosilo po končani uri. Šolska knjižnica bo ta dan po pouku zaprta.
  • Ob 13.05 bo novi del šole na Lošci 1(B trakt) izpraznjen. Tekmovalci pridejo tja ob 13.45.
  • 2. razredi pridejo na kosilo kot običajno, torej do 12.15, odidejo najkasneje ob 12.30.
  • Za učence NIS-a velja enako – kosilo kot običajno, potem pa jih učiteljice OPB odpeljejo ven ali pa poskrbijo, da so v času sprejema (13.15-13.45) v učilnicah in sploh ne prihajajo na hodnik.

Hvala za razumevanje.