Učenci 3. razreda bodo imeli sistematski zdravniški pregled ter cepljenje proti davici, tetanusu in oslovskemu kašlju (DI-TI-PER). Pregled bo opravila gospa dr. Damjana Žolnir.

Učenci pridejo v šolo kot običajno. Skupaj bomo odšli v zdravstveni dom in se po pregledu vrnili v šolo. Malico bodo dobili v šoli. S seboj naj imajo zdravstveno kartico, izkaznico-knjižico o cepljenju, manjši nahrbtnik in copate. S pregledom bomo končali do 12.55 ure.

P.S.:Možno je, da se bo na mestu vboda po cepljenju na roki pojavita oteklina, rdečina in bolela jih bo roka.  Otrokom je potrebno  na mesto cepljenja dati mrzel obkladek  in ga večkrat menjati. Proti bolečinam jim lahko daste  »LEKADOL« ali »CALPOL« (kar od tega imate doma).

V nekaj dneh bosta oteklina in bolečina izginili.

razredničarke 3. razredov