SISTEMATSKI PREGLED 8. D – sreda, 20. oktobra

• Fantje – ob 8.20 pred Cankarjevim spomenikom pri šoli
  • Dekleta – ob 8.20 odidejo v matično učilnico A108
FANTJE DEKLETA
8.25 – v spremstvu Elisse Tawitian odidejo do vhoda v šolski dispanzer, kjer počakajo na medicinsko sestro.

1. uro jih spremlja Elissa Tawitian
  2. uro jih spremlja Ana Marija Skelo
  3. uro jih spremlja Ana Marija Skelo
  4. in 5. uro imajo v matični učilnici A108 delavnice na temo medsebojnih odnosov, ki jih vodi Andreja Jurca iz ZD; spremlja jih Nejc Urbas 4. uro in Tina Teraž 5. uro*

* fantje in dekleta so do začetka 5. ure že na šoli in pišejo spis pri slovenščini.

8.30 – cca 11.00 delavnice na temo medsebojnih odnosov vodi Andreja Jurca iz Zdravstvenega doma Vrhnika

1. uro spremljevalec Vesna Lovrenčič
  2. uro spremljevalec Vesna Lovrenčič
  3. uro spremljevalec Vesna Lovrenčič
  4. in 5. uro imajo v matični učilnici A108 delavnice na temo oživljanja, ki jih vodi Andreja Jurca iz Zdravstvenega doma Vrhnika; spremlja jih Vesna Lovrenčič (4. uro) in  Tina Teraž 5. uro*

Učenci morajo s seboj imeti IZJAVO O ZDRAVSTVENEM STANJU, ZDRAVSTVENE IZKAZNICE IN MASKO.

Malica – dekleta jo pojedo pred odhodom v Zdravstveni dom, fante čaka v učilnici, ko pridejo iz Zdravstvenega doma.

• Izbirni predmeti preduro  in 6. in 7. uro se izvajajo po urniku.