SIO2020ArnesMIZŠEU-ESS

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju
Cilj operacije je izboljšanje kompetenc in dosežkov mladih ter večja usposobljenost izobraževalcev prek večje uporabe sodobne IKT pri poučevanju in učenju. Vzgojno-izobraževalnim zavodom se sofinancira izgradnja brezžičnih omrežij in nakup IKT opreme, razvija se e-storitve in e-vsebine. Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.

osic

POVEČANJE ŠTEVILA OKUŽB S COVID-19 NA ŠOLI

Spoštovani starši!
V preteklih nekaj dnevih smo na šoli zaznali povečanje števila okužb s covid-19. Nekaj oddelkov je
zaradi tega dobilo odločbo o karanteni.
Ker je virus na pohodu v naših vrstah, Vas lepo prosim, da tudi Vi še enkrat z otrokom spregovorite o
pomenu nošenja mask, higieni kašlja in rok ter tega, da v šolo pridejo le, če so popolnoma zdravi.
Samo tako bomo ostali v šoli ter, kolikor je letos sploh mogoče, normalno zaključili šolsko leto.

S spoštovanjem
mag. Polonca Šurca Gerdina
ravnateljica

POUK RAZREDOV, KI SO V KARANTENI

Pouk poteka na daljavo. Vsa navodila so v spletnih učilnicah. Večina predmetov bo imela tudi videokonference. Zaradi odsotnosti učiteljev, bodo videokonference pri učiteljih, ki jih nadomeščajo. Na portalu šole pod nadomeščanji  piše, v katero videokonferenčno sobo se je potrebno prijaviti.

ZBIRALNA AKCIJA PAPIRJA

Bliža se zbiralna akcija papirja. Potekala bo 18. in 20. maja.

POVEČANJE ŠTEVILA OKUŽB S COVID-19 NA ŠOLI

Spoštovani starši!
zaradi tega dobilo odločbo o karanteni.

S spoštovanjem
mag. Polonca Šurca Gerdina
ravnateljica

POUK RAZREDOV, KI SO V KARANTENI

ZBIRALNA AKCIJA PAPIRJA

Bliža se zbiralna akcija papirja. Potekala bo 18. in 20. maja.

19. aprila 2021 je potekalo državno tekmovanje iz angleščine za 8. razred. Našo šolo je zastopal Gal Železnik iz 8.C, ki je osvojil srebrno priznanje.

Congratulations!

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ FIZIKE SOBOTA, 8.5.2021

Državno tekmovanje iz znanja fizike bo potekalo na šoli v soboto, 8.5.2021 s pričetkom ob 10.00 uri. Tekmovanje traja 120 minut. Tekmovalci se ob 9.50 zberete pred učilnico fizike ( B 106). Uporabljate lahko kalkulator geometrijsko orodje in list s fizikalnimi konstantami in obrazci (dobite v šoli). Pišite razločno s črnim ali temno modrim pisalom.

Končne priprave potekajo še v torek in v četrtek 6. šolsko uro. Priprave za 8. razred vodi Urša Župec, priprave za 9. razred vodi Janja Markovič.

Želim vam veliko uspeha!

GKL 4.5 ODPADE

Dragi umetniki,

zaradi moje odsotnosti v torek 4.5 Gledališki Klub v živo odpade.

V spletni učilnici vas bodo čakale obveznosti, za samostojno delo.

Zamudniki z projektno video nalogo – do jutri mi pošljite vaše prispevke.

Se vidimo naslednji teden!

Vse dobro,

Nastasja Horvat Petrik

Uradni rezultati Cankarjevega tekmovanja 2020/2021

V torek, 13. 4. 2021, je na naši šoli potekalo tekmovanje iz znanja slovenščine za Cankarjevo priznanje. Vseh bralcev predpisanih knjig in tekmovalcev od 4. do 9. razreda je bilo 74. Najboljši izmed njih so dosegli bronasta priznanja. Čestitamo!

PREJEMNIKI BRONASTIH PRIZNANJ

• Gaja Helena Luin, 9. A
  • Nuša Alič, 9. D

TEKMOVANJE IZ LOGIKE REZULTATI

Na šolskem tekmovanju so bronasto priznanje osvojili naslednji učenci:

4.r: Brin Zakrajšek 4.g, Milou Brkić 4.a, Nikolaj Oblak Brown 4.a,

5.r: Domen Gabrovšek 5.c, Neža Jurjevčič 5.d, Zala Kovačič 5.c, Maksim Smirnov 5.a, Nuša Drašler 5.b,Valentin Koksharov 5.a, Jurij Lekšan Hren 5.b, Vita Lucija Luin 5.b,

6.r: Tina Mahnič 6.e, Špela Marinčič 6.e, Sara Koprivec 6.d, Jakob Tominc 6.a, Tim Sečnik 6.d,

7.r: Eva Terpin 7.a, Iza Zrnec 7.a, Ajda Požar 7.a, Mark Ambrož 7.d, Nejc Dolinar 7.b, Brin Ogrin 7.d, Mina Kora Moritoki Škof 7.d, Bart Ogrin 7.d, David Božnar 7.c,

8.r: Zarja Kisel 8.b, Jaka Černetič 8.e, Ivana Kramarič 8.c, Ajda Jelovšek 8.c,

9.r: Nace Moritoki Škof 9.c, Patrik Videnović 9.a, Jaka Mravljak 9.a, Živa Bevk 9.b, Bor Opeka Geržina 9.d, Živa Smolej 9.a, Robert Pepelnjak 9.b, Mirjam Koprivec 9.d, Lana Pirc 9.b, Iztok Jeromel 9.c, Gaja Helena Luin 9.a.

Na državnem tekmovanju so srebrno priznanje osvojile:

Ajda Požar, Eva Terpin in Iza Zrnec, vse iz 7.a razreda

Iskrene čestitke vsem dobitnikom priznanja!!!

TEKMOVANJE IZ ZNANJA FIZIKE REZULTATI

Na šolskem tekmovanju iz znanja fizike so bronasto priznanje prejeli naslednji učenke in učenci:

8. razred: Ivana Kramarič, Ajda Jelovšek, Nika Rudolf, Jan Kuralt, Iva Mrak, Teodor Primožič (uvrščeni tudi na naslednjo stopnjo tekmovanja) ter Anže Kofjač in Pablo Kovač Takahashi.

9. razred: Arne Rus, Živa Bevk, Eva Fišter, Mirjam Koprivec (uvrščeni tudi na naslednjo stopnjo tekmovanja) ter Živa Smolej.

Čestitke vsem dobitnikom priznanja!