OŠ IVANA CANKARJA VRHNIKA

VAS V SREDO, 2. 12. 2015,

VABI NA

NOVOLETNI BAZAR.

Zbirali bomo sredstva za šolski sklad.

Kako?

S ponudbo novoletnih voščilnic, novoletnih okraskov, nakita, glinenih izdelkov, svečnikov, dišečih sveč, dekliških in nakupovalnih torb, predpražnikov, ekološkega čistila domače izdelave za WC, mesarskih desk, lesenih podstavkov za na mizo, lesenih pladnjev, čaja, čokoladnih izdelkov in še marsičesa.

Vse je delo pridnih in spretnih rok naših učencev.

Izbiro vam bodo olajšali mladi pevci, plesalci in igralci, ki so posebej za to priložnost pripravili satirično obarvan program.

Ogrel vas bo božični čaj, zadišalo bo po prazničnih dobrotah, ki jih boste lahko tudi poskusili.

Prireditev z bogatim kulturnim programom bo potekala od

od 16.30 do 19. ure v telovadnici OŠ Ivana Cankarja Vrhnika.

Vhod bo po stopnicah na tribune telovadnice (poleg trgovine DEPO).

Prostovoljni prispevki  so namenjeni Šolskemu skladu OŠ Ivana Cankarja Vrhnika, ki omogoča udeležbo na dnevih dejavnosti prav vsem učencem naše šole.

Vljudno vabljeni!

Ravnateljica: