V sredo, 10. 2. 2016, so se učenci: Gregor Kržmanc 9. c, Simon Gabrijelčič 8. a, Hana Behrić 8. a, Laura Drašler 8. b, Hana Mrak 8. c, Eva Božič 8. c ter Rebeka Gombač 7. c udeležili državnega tekmovanja Prvaki znanja, ki je potekalo na Osnovni šoli Puconci v Puconcih. Prvaki znanja je tekmovanje osnovnošolcev v splošnem znanju. Učenci so se za tekmovanje pripravljali s pomočjo Velike ilustrirane otroške enciklopedije. Regijsko tekmovanje je potekalo 18. 11. 2015 na Osnovni šoli Antona Martina Slomška na Vrhniki. Našo šolo so zastopale tri ekipe od katerih sta se kar dve uvrstili na državno tekmovanje. Na državnem tekmovanju so naši učenci dosegli odličen rezultat, saj so osvojili 10. in 21. mesto ter tako ponosno zastopali našo šolo. Tekmovalcem iskreno čestitam!

????????????????????????????????????