V ponedeljek, 11. marca, je bilo na naši šoli izjemno zanimivo in izenačeno področno tekmovanje v nogometu za učenke. To je bilo verjetno prvo tovrstno tekmovanje v tem šolskem področju. Igrale so učenke iz Košane, Rakeka in naše učenke.

SAM 1765Prvo mesto in uvrstitev v polfinale državnega prvenstva so si priborile učenke iz Rakeka, druge so bile naše učenke, treje pa učenke iz Košane. Zadnja odločila tekma med našimi učenkami in učenkami iz Rakeka se je končala z neverjetnim rezultatom 4:5, kar je za mali nogomet in učenke, spodobna številka. Tekma je bila polna preobratov. Upajmo, da se bodo tovrstne tekme nadaljevale tudi v naslednjih letih, saj učenke naše šole trnirajo v klubu, nekatere so pa letos tudi pri izbirnem predmetu nogomet.