Z ekipo deklet se je naša šola udeležila področnega tekmovanja v odbojki za starejše učenke, ki je potekalo v Logatcu. Letos smo imeli res mlado ekipo, saj je v njej večina sedmošolk. Kljub temu so dekleta igrala borbeno in učinkovito.

V prvi tekmi so premagale OŠ Borovnica, nato pa še OŠ Stari trg. Obe tekmi sta bili precej izenačeni in zato zelo zanimivi. V finalu je bil naš nasprotnik ekipa OŠ 8. talcev iz Logatca, ki je suvereno zmagala. Drugo mesto je za naša dekleta zelo lep uspeh in vzpodbuda za naprej.

Za šolo so nastopale: Maša Margon, Anastazija Šuša, Tinkara Pepelnjak, Tjaša Velkavrh, Teja Demšar , Sara Petek, Danijela Stojnić,  Lia in Ina Molek, Nika Carević, Maruša Mojškerc in Hana Gabrovšek.

Mentorica: Zlata Novak