Interesna dejavnost (S)Prosti čas – prostovoljstvo je to šolsko leto privabila nekatere učenke in učence od 6. do 9. razreda, s katerimi smo se srečevali enkrat tedensko. Spoznavali smo sebe in druge, se priključili različnim projektom, izdelali smo novoletne voščilnice za starejše občane, najmlajšim učencem naše šole smo pripravili poligon na prostem, raziskovali smo Vrhniko in še marsikaj. Ob zaključku šolskega leta smo v Domu upokojencev Vrhnika zaigrali predstavo o Rdeči kapici in se z varovanci doma igrali različne miselne igre. Začetno vznemirjenje pred nastopom se je spremenilo v veliko veselje, ki se je zaključilo s plesom ob harmoniki, z dlanjo v dlani in z iskricami v očeh. Drug drugemu smo polepšali dan in se že veselimo prihodnjega šolskega leta, ko se spet srečamo.