Če še niste oddali prijavnice za izbirne in neobvezne izbirne predmete, jih najdete v nadaljevanju prispevka.

Rok za oddajo je bil petek, 3. 4. 2015.

NEOBVEZNI IZBIRNI PREDMETI

Učenci 5. razreda se lahko v šol. letu 2015/16  prostovoljno vključijo v pouk neobveznih izbirnih predmetov: drugega tujega jezika, umetnosti ter športa. Pouk drugega tujega jezika se bo izvajal dve uri tedensko, pouk športa in umetnosti pa eno uro tedensko. S klikom na spodnje povezave odprite obvestila za neobvezne izbirne predmete v 4. , 5. in 7.  razredih:

5. razred 7. razred

IZBIRNI PREDMETI

Predmetnik devetletne osnovne šole vsebuje za učence 7., 8. in 9. razreda poleg obveznih predmetov, ki so enaki za vse učence, tudi izbirne predmete. V aprilu bomo izvedli postopek izbire izbirnih predmetov za naslednje šolsko leto. Prijavnice zanje so učenci dobili pri razrednih urah, izpolnjene pa naj razrednikom  vrnejo do petka, 3. aprila 2015. S klikom na spodnje povezave odprite vodnike po izbirnih predmetih  v 7., 8. in 9. razredih:

7. razred 8. razred 9. razred