Organizacija pouka in dejavnosti na zadnji šolski dan

Predur ni. Vsi učenci imajo pouk konec po 4. šolski uri.

• Na razredni stopnji imajo učenci prve triade pouk po urniku. 4. in 5. razred imajo vmes v Cankarjevem domu kulturno prireditev v počastitev Dneva državnosti.
  • Učenci 1. do 3. razred in 7. razred NIS imajo zadnji dan pouka kulturni dan. Ostali imajo pouk po urniku. PP1, 2 in 3 končajo pouk po 5. šolski uri.
  • Na predmetni stopnji bodo učenci imeli prvi dve uri po urniku, ki jim bosta sledili dve uri z razrednikom v matičnem razredu. Ti dve uri bosta poleg razdelitvi spričeval namenjeni tudi Dnevu državnosti, ki ga praznujemo 25. 6.

Po 4. uri gredo otroci domov.

Prijavljeni na kosilo bodo jedli v jedilnici na Lošci 1. Podaljšano bivanje bo samo na Tržaški 2.

Vozni redi avtobusov zjutraj so nespremenjeni, po pouku pa vsi avtobusi odhajajo v vse smeri ob 12.25. Na portalu šole pod aktualno pišejo točni vozni redi.

Vsi otroci, ki bodo v ponedeljek odsotni, lahko dobijo svoje spričevalo v tajništvu šole na Lošci 1 vsako sredo v času uradnih ur od 10.00 do 12.00.

Vsem skupaj želimo uspešen zaključek šolskega leta in lepe počitnice.