OŠ Ivana Cankarja Vrhnika obvešča,  da se pouk prične v TOREK, 1. septembra 2020

SEZNAM RAZREDNIKOV OD 1. DO 9. RAZREDA BO OBJAVLJEN V ČETRTEK, 27. 8. 2020, PO 13. URI NA SPLETNIH STRANEH NAŠE ŠOLE.

• Seznam učencev 6. r. po oddelkih bo objavljen v sredo, 26. 8. 2020, po 12. uri na spletnih straneh šole in na oglasni tabli na Lošci 1.
  • Z izbirnimi predmeti od 4.−9. r. (obvezni in neobvezni) pričnemo v sredo, 2. 9. 2020, po urniku.
  • V ŠOLO LAHKO PRIDEJO LE ZDRAVI UČENCI!

5. a, c in e –9. razred LOŠCA 1 – učenci naj imajo s seboj TORBO, šolske copate in peresnico. Beležko »Načrtujem« dobijo v šoli. V kolikor je niste naročili, prinesite svojo beležko.

•  8.30   Učenci 8. razreda se zberejo na kolesarskem poligonu; učenci 9. razreda pred vhodom v zaklonišče;
  • 8.40   Učenci 6. razreda se zberejo na kolesarskem poligonu; učenci 7. razreda pred vhodom v zaklonišče;
  • 8.30   Učenci 5. a v zgornji avli « A100« v starem delu šole na Lošci l,  5. c in 5. e se zberejo pred glavnim vhodom v šolo na Lošci 1.
  • 8.30   Učenci oddelkov šole z nižjim izobrazbenim standardom se zberejo v spodnji avli »A0« v starem delu šole na Lošci 1.

PP1 IN PP3 – TRŽAŠKA 9a (DEPO) – Učenci se zberejo ob 8.00 pred vhodom v šolo.

• PROSIMO, DA NATANČNO UPOŠTEVATE TERMINE PRIHODA V ŠOLO, IN DA SE UČENCI PRED ŠOLO NE ZBIRAJO.
  • Pouk bo za vse učence potekal do 12.55. Malica bo za vse učence, kosilo bo samo za prijavljene učence, nanj se prijavijo 1. šolsko uro pri razrednikih.
  • Podaljšano bivanje bo za prijavljene učence 5. razreda. Vozni redi avtobusov ostajajo enaki in so objavljeni  na spletnih straneh in na oglasni deski.

4. razred in 5. b in d – TRŽAŠKA 32, KULTURNI CENTER – učenci naj imajo s seboj TORBO, šolske copate in peresnico, beležko »Načrtujem« dobijo v šoli.

• V kolikor je niste naročili, prinesite svojo beležko.
  • 8.30    Učenci 4. razreda se zberejo na igrišču pred Kulturnim centrom na Tržaški 32.
  • 8.45  Učenci 5. b in d se zberejo na igrišču pred Kulturnim centrom na Tržaški 32.
  • Pouk bo potekal do 12.55. Malica bo za vse učence, kosilo bo samo za prijavljene učence, nanj se prijavijo 1. šolsko uro pri razredničarki.
  • Podaljšano bivanje bo za prijavljene učence. Vozni redi avtobusov ostajajo enaki in so objavljeni  na spletnih straneh in na oglasni deski.
  • Učenci naj imajo s seboj pisno obvestilo za učiteljico o prijavi na kosilo in natančni uri odhoda domov.

2. in 3. razred – TRŽAŠKA 2 – učenci 2. razreda naj imajo s seboj PRAZNO TORBO, šolske copate in peresnico. Učenci 3. razreda naj imajo s seboj torbo, zavite in podpisane šolske potrebščine in copate. Beležko »Načrtujem« dobijo v šoli. V kolikor je niste naročili, prinesite svojo beležko.

• 6.00   Jutranje varstvo za učence, ki ga potrebujejo.
  • 8.00    Učenci 2. a in c razreda se zberejo pri glavnem vhodu šole I. triletja na Tržaški 2 (pri vodnjaku). Učenci 2. b in d razreda se zberejo pred na dvorišču za šolo (zadnji vhod).
  • Pouk bo potekal za 2. razred do 11.35. Malica bo za vse učence, kosilo bo samo za prijavljene učence, nanj se prijavijo 1. šolsko uro pri razredničarki. Učence, ki odhajajo takoj po pouku domov, obvezno počakajte za šolo.

• 8.20 Učenci 3. a in b razreda se zberejo na dvorišču šole I. triletja na Tržaški 2 (zadnji vhod). Učenci 3. c in d razreda se zberejo pred glavnim vhodom v šolo (pri vodnjaku).
  • Pouk bo potekal za 3. razred do 12.25. Malica bo za vse učence, kosilo bo samo za prijavljene učence, nanj se prijavijo 1. šolsko uro pri razredničarki. Učence, ki odhajajo takoj po pouku domov, obvezno počakajte za šolo.

DRENOV GRIČ –  učenci naj imajo s seboj TORBO, šolske copate in peresnico. Beležko »Načrtujem« dobijo v šoli.

• 8.30   Učenci 2., 3. in 4. r. podružnične šole Drenov Grič se zberejo v učilnicah  na  Drenovem Griču.
  • Podaljšano bivanje bo za prijavljene učence. Jutranje varstvo se prične v sredo, 2. 9. 2020.

PRVOŠOLCI   TRŽAŠKA 2 in DRENOV GRIČ

• Seznam učencev po oddelkih bo objavljen v sredo, 26. 8. 2020,  po 12. uri na oglasni deski šole na Tržaški 2 in na šolski spletni strani.
  • Vsi prvošolci bodo vabilo z natančnejšim potekom prvega šolskega dne in vabilom na roditeljski sestanek prejeli po pošti.