Obiskali bomo ljubljanski živalski vrt in podrobneje spoznali dele telesa pri človeku, različnih živalih in dele rastlin. Po malici nam bo ostalo še nekaj časa za samostojen ogled živalskega vrta in seveda igro na prav posebnih igralih.

OBVESTILO

V petek, 27. maja 2016, bomo imeli naravoslovni dan.

Učenci pridejo v šolo kot običajno. S seboj naj imajo copate in nahrbtnik, da bodo vanj spravili malico, ki jo bodo dobili v šoli (sendvič in ½ l vode). V nahrbtniku je lahko tudi manjša slaščica. Z avtobusi se bomo odpeljali v Ljubljano, kjer si bomo ogledali živalski vrt. Otroci naj bodo vremenu in hoji primerno oblečeni in obuti. Nazaj v šolo se bodo vrnili do 12.30.

OPOZORILO: Starši, lepo prosim, zaščitite otroke pred klopi.

Za vožnje domov, kosila in podaljšano bivanje bo poskrbljeno kot običajno. Stroške prevoza in vstopnine boste plačali po položnici skupaj z malico.

Lep pozdrav,

Vrhnika, 25. 5. 2016                                                                                                                                                                razredničarke