V torek, 24. aprila 2018, bomo imeli naravoslovni dan PO NOTRANJSKEM KRASU. Ogledali si bomo Cerkniško jezero, Planinsko polje in vhodni rov Planinske jame ter Rakov Škocjan.

Učenci 5. b, c in e razreda pridejo v šolo ob 7.15 uri. S seboj naj imajo nahrbtnik, beležko, pisalo in zemljevid. Malico (sendvič in ½ l pijače) bodo dobili v šoli. Primerno naj bodo oblečeni in obuti. Nazaj na Vrhniko se bomo vrnili do 13.00 ure.

Kosilo in podaljšano bivanje bo organizirano kot običajno. Vozači grejo domov s šolskimi avtobusi, ki peljejo po 5. šolski uri.

Stroške naravoslovnega dne boste poravnali po položnici skupaj z malico.

Vrhnika, 17. 4. 2018                                                                                                                                                                  razredničarke