V torek, 24. aprila 2018, bomo imeli naravoslovni dan po NOTRANJSKEM KRASU. Ogledali si bomo  Cerkniško jezero, Planinsko polje in vhodni rov Planinske jame ter Rakov Škocjan.

Učenci 5. a in 5. d razreda pridejo v šolo ob 12.50 uri. S seboj naj imajo nahrbtnik, malico (sendvič in ½ l pijače) bodo dobili v šoli. Primerno naj bodo oblečeni in obuti. S seboj prinesejo beležko, pisalo in zemljevid.

Kdor ima naročeno kosilo, naj pride v šolo vsaj ob 12.30 uri, da bo lahko pojedel. Vozači lahko pridete v šolo s šolskim avtobusom, ki odpelje otroke iz šole po 4. šolski uri in se nato iz vašega kraja vrača v šolo.

Nazaj na Vrhniko se bomo vrnili do 18. 30 ure. Za učence vozače poskrbite starši sami.

Stroške naravoslovnega dne boste poravnali po položnici skupaj z malico.

Vrhnika, 17. 4. 2018                                                                                                                                                                                razredničarke