DSC_0005-15. B je osvojil prvo nagrado na natečaju Lepota, na katerega smo se prijavili z našim likovnim izdelkom.

V petek, 1. aprila 2016, gremo na nagradni izlet v Atlantis. Pred plavanjem se bomo udeležili odprtja razstave likovnih izdelkov.

Učenci pridejo v šolo ob 8.15 uri. S seboj naj imajo nahrbtnik, kopalke, brisačo, sušilnik za lase. Malico (sendvič in ½ l pijače) bodo dobili v šoli, prav tako nas na razstavi čaka pogostitev. V Atlantisu v času kosila dobimo pico in pijačo. Prosim vas, da za petek odjavite kosilo vaših otrok.

Na Vrhniko se bomo vrnili med 15.00 in 15:30 uro. Za učence vozače poskrbite starši sami.

Lep pozdrav,

Vrhnika, 30.3. 2016                                                                                                               razredničarka

Tinkara Kristan