V torek, 24. 4. 2018, bomo imeli za devetošolce športni dan – planinski pohod na Slivnico (1114 m n. v.).

• ZBOR:  7:45
  • ODHOD: 8:00
  • PRIHOD: 13:30

POTREBNA OPREMA:

• nahrbtnik z malico (sendvič, voda, čokolada, sadje …), dobite tudi šolsko malico
  • rezervna majica in rezervne nogavice – kapa, trak  – športna oprema!! – anorak, vetrovka, dežnik!
  • USTREZNA OBUTEV!!! (planinski čevlji, lahko tudi nepremočljiva športna  obutev, ki nima gladkega podplata).  OBVEZNO mora biti zavezana!
  • fotoaparat in daljnogled, kdor želi – planinska izkaznica, kdor jo ima – že doma se zaščitite pred klopi

VARNOSTNI UKREPI:

• nihče se ne sme oddaljiti od skupine, hoditi po bližnjicah, prehitevati vodjo pohoda
  • med potjo pazimo, da ne prožimo kamenja
  • na vrhu se zadržujemo v bližini koče
  • pri povratku ne prehitevamo skupine in ne divjamo navzdol  (POŠKODBE!)
  • med potjo ne odmetavamo smeti,   ampak jih spravimo v nahrbtnik,  tudi prostor,  kjer bomo malicali počistimo za   seboj)

Športni dan je obvezen.

Za enodnevno odsotnost velja le zdravniško opravičilo, starši pa morajo odsotnost javiti v šolo, najkasneje v torek zjutraj pred odhodom.

Kosilo bo kot običajno!

T. Šraj Miklič