Pozdravljeni,

za nami je zelo bogat dan. Zjutraj smo se še skuštranih glav odpravili na rekreacijo ob morju in opazovali besnenje valov. Videli smo lahko tudi, kako so padavine in plimovanje vplivale na znaten dvig morske gladine – če smo še včeraj stali na Tartinijevem trgu, smo danes gledali slike poplavljenega Pirana. Po zajtrku je bila na vrsti orientacija, pri čemer želimo pohvaliti vse otroke, ki so vztrajali kljub dežnim kapljam. Lakota je naredila svoje in “tenstan” krompir je hitro izginil z naših pladnjev.

Popoldne nam je vreme končno namenilo nekaj sončnih žarkov, ki smo jih vpili ob učenju nordijske hoje in raziskovanju obeh umetnih jezer. Učitelji se muzamo, ker otroci končno jamrajo, da so utrujeni in lačni, ker včeraj je bilo še “dougcajt in kr neki”. Ravnokar smo imeli degustacijo sira, oliv in oljčnega olja.

Slike, vredne Instagrama, se nahajajo v galeriji.

Zdaj pa priprave na kviz, kjer bo 7.b zagotovo premagal 7.a. 😉

(Skupno 1.013 obiskov, današnjih obiskov 3)