Spoštovani starši.

Obveščamo vas, da je Vlada RS v sredo, 30. 12. 2020, zaradi epidemioloških razmer v državi sprejela odločitev o podaljšanju ukrepov za zajezitev in obvladovanje epidemije COVID-19, po katerem se od 4. 1. do 8. 1. 2021 še izvaja pouk na daljavo.

Od torka, 5. 1. 2021, bodo odprte zgolj OŠPP in zavodi za izobraževanje otrok s posebnimi potrebami (Podružnična šola NIS in PP), kar pomeni, da se nekaj naših učencev in učenk vendarle vrača med šolske klopi. Natančna navodila vam bodo posredovale razredničarke.

Ostale učenke in učenci bodo nadaljevali s poukom na daljavo.  Razredniki in razredničarke vam bodo poslali navodila za delo v naslednjem tednu.

ŠOLSKA KUHINJA

Obveščamo vas, da OŠ Ivana Cankarja tudi v tednu od 4. 1. 2021 do 8. 1. 2021 pripravlja topli obrok za vse prijavljene subvencionirane obroke kot tudi kosila za doplačilo (ob predhodnji prijavi na mail: tinapb@11sola.si).

Pogoji ostajajo enaki:

– čista posoda mora biti dostavljena do 10. ure,

– upoštevanje vseh ukrepov (maske, razkuževanje rok, upoštevanje medsebojne razdalje)

– prevzemi med 11.30 in 12.30.

Vse dobro vam želim v prihajajočem letu 2021.

mag. Polonca Šurca Gerdina