Spoštovani starši, dragi učenci.

V naslednjim tednu bomo nadaljevali s šolanjem v šolskih prostorih na način, kot je potekal do sedaj.

Po odloku vlade pa so se zaostrili higienski ukrepi v šoli.

Zelo pomembno je, da v šolo prihajate le zdravi učenci in zaposleni. Vsi si moramo pri vhodu razkužiti ali umiti roke, pri vstopu v učilnico pa temeljito umiti le te. Vsak skrbi za varno razdaljo, tako pri pouku kot v drugih prostorih šole. Upoštevanje ukrepov je potrebno spoštovati tudi pri šolskem prevozu. Prav tako je potrebna uporaba maske na javnih površinah šole tako za zaposlene kot za starše.

Nošenje mask je v skupnih prostorih šole obvezna za vse.

Od ponedeljka, 8. 3. 2021, dalje bodo za učence od 6. do 9. razreda maske obvezne tudi ves čas pouka v razredu.

NIJZ priporoča, da učenci od 1. do 5. razreda za svojo varnost in zaščito, vseskozi uporabljajo masko (ni pa obvezna).

Polonca Šurca Gerdina, ravnateljica